Ekspresy samoobsługowe (HoReCa)

31-10-2019

Superautomaty ciśnieniowe

WMF jest liderem wśród automatycznych ekspresów do kawy – klasy „fully automatic” – superautomaty profesjonalne.
WMF stanowi podstawowe wyposażenie gastronomii w Niemczech (ponad 65.000 maszyn na rynku). WMF powszechnie stosowany jest w sieciach restauracji typu fast-food, na stacjach benzynowych, restauracjach hotelowych, w kantynach pracowniczych (samoobsługa) itp. czyli wszędzie tam, gdzie pożądana jest łatwość obsługi, niezawodność oraz wysoka jakość serwowanych napojów.
Dzięki rozwiązaniom technicznym zastosowanym w automatycznych ekspresach do kawy WMF (systemy auto diagnostyczne), ekspres do kawy umożliwia otrzymanie wysokiej jakości napojów w bardzo szerokim wyborze za pomocą przyciśnięcia jednego przycisku. Obsługa ekspresu nie wymaga żadnych specjalistycznych szkoleń.
Cała oferta ekspresów do kawy WMF to kilkadziesiąt modeli ekspresów ciśnienieniowych, przelewowych (wydajność 1000 kaw/godz – Programat GV), automatów do czekolady, zimnego oraz gorącego mleka, automatyczne podajniki cukru, wózki kateringowe, termosy itp. Aktualnie najbardziej popularnym ekspresem WMF jest ekspres PRESTO (nr. 1 na świecie, prawie 11.000 sztuk w ciągu 3 lat).
Wybrane modele ekspresów do kawy WMF mogą być objęte 36 miesięcznym okresem gwarancji (umowa serwisowa).
Wszystkie modele serii 1200 S, Presto!, 1800 S, 2000 S, Bistro! czy Cafemat (kawa filtrowana) są urządzeniami kompatybilnymi co oznacza, że istnieje możliwość doposażenia istniejących urządzeń kolejnymi urządzeniami z bardzo szerokiej oferty akcesoriów. Do każdego modelu można dopasować w zależności od potrzeb 5 róznych lodówek do mleka.\